ORLEN degalinės kuro kainos Lietuvoje

Įžanga

ORLEN Lietuva – viena iš didžiausių naftos perdirbimo įmonių Baltijos šalyse, teikianti aukštos kokybės degalų tiekimą Lietuvos rinkai. Šiame straipsnyje apžvelgsime ORLEN kuro kainų dinamiką ir veiksnius, darančius įtaką kainų svyravimams.

ORLEN degalinės kuro kainos

Kuro kainos dinamika

2024 m. gegužės mėnesį Lietuvoje fiksuotos vidutinės kuro kainos buvo šios: benzinas 95 – 1,582 €/l, dyzelinas – 1,526 €/l, dujos LPG – 0,653 €/l. Kainos šiek tiek svyruoja priklausomai nuo regiono ir pasaulinės naftos rinkos situacijos.

Kuro kainos Lietuvoje priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant naftos kainas pasaulinėse biržose, valstybinius mokesčius ir ekologinius reikalavimus.

ORLEN investicijos ir plėtra

ORLEN grupė nuolat investuoja į technologijų atnaujinimą ir plėtrą, kas leidžia ne tik patenkinti, bet ir viršyti Europos Sąjungos keliamus kokybės standartus. Šios investicijos padeda užtikrinti aukštesnę degalų kokybę, optimalų variklio veikimą ir mažesnį aplinkos užterštumą.

Ateities perspektyvos

ORLEN planuoja toliau plėsti savo veiklą, įskaitant naujų degalinių atidarymą ir esamų modernizavimą, siekiant geriau patenkinti vartotojų poreikius ir prisidėti prie švaresnės aplinkos kūrimo.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *